Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
kontakty:start [2019/09/08 11:07]
kkralova [Třídy a třídní učitelé]
kontakty:start [2020/02/24 12:43]
jjelinek [Netřídní učitelé, asistenti pedagoga a speciální pedagogové]
Řádek 6: Řádek 6:
 | ID datové schránky| 25f3x3t ​                               | | ID datové schránky| 25f3x3t ​                               |
 | Bankovní účet | Komerční banka 44930621/​0100 ​              | | Bankovní účet | Komerční banka 44930621/​0100 ​              |
 +| Bankovní účet FKSP| Komerční banka 27-0511680247/​0100 ​     |
 | Zřizovatel ​   | Městská část Brno - Řečkovice a Mokrá Hora | | Zřizovatel ​   | Městská část Brno - Řečkovice a Mokrá Hora |
 +|Web informačního systému| https://​zsnovomestska-login.edookit.net|
  
 ===== Členění školy ===== ===== Členění školy =====
Řádek 21: Řádek 23:
 ===== Vedení školy ===== ===== Vedení školy =====
 ^Mgr. Josef Jelínek ​   ^ředitel školy ​   ^reditel@zsnovomestska.cz ​       | ^Mgr. Josef Jelínek ​   ^ředitel školy ​   ^reditel@zsnovomestska.cz ​       |
-|Mgr. Dagmar Černá ​ |zástupkyně ředitele |zastupkyne@zsnovomestska.cz ​      |+|Mgr. Dagmar Černá ​ |zástupkyně ředitele, výchovný poradce ​|zastupkyne@zsnovomestska.cz ​      |
 |Mgr. Pavlína Dubanská ​ |vedoucí ŠD           ​|pavlina.dubanska@zsnovomestska.cz | |Mgr. Pavlína Dubanská ​ |vedoucí ŠD           ​|pavlina.dubanska@zsnovomestska.cz |
  
Řádek 40: Řádek 42:
 | 7.A | Mgr. Renata Burdová ​     |                |renata.burdova@zsnovomestska.cz ​    ​|  ​ | 7.A | Mgr. Renata Burdová ​     |                |renata.burdova@zsnovomestska.cz ​    ​|  ​
 | 8.A | Mgr. Zuzana Břenková ​    ​|výchovný poradce|zuzana.brenkova@zsnovomestska.cz ​   |                              ​ | 8.A | Mgr. Zuzana Břenková ​    ​|výchovný poradce|zuzana.brenkova@zsnovomestska.cz ​   |                              ​
-| 9.A | Mgr. Kateřina Králová ​   |správce ICT     ​|katerina.kralova@zsnovomestska.cz ​  ​| ​                          ​+| 9.A | Mgr. Kateřina Králová ​   |správce ICT     ​|katerina.kralova@zsnovomestska.cz ​  ​| ​                         
                                                            
                               ​                               ​
Řádek 55: Řádek 57:
 |Mgr. Miroslava Koncetová ​   |speciální pedagog ​      ​|miroslava.koncetova@zsnovomestska.cz | |Mgr. Miroslava Koncetová ​   |speciální pedagog ​      ​|miroslava.koncetova@zsnovomestska.cz |
 |Mgr. Jana Červená ​          ​|speciální pedagog ​      ​|jana.cervena@zsnovomestska.cz ​       | |Mgr. Jana Červená ​          ​|speciální pedagog ​      ​|jana.cervena@zsnovomestska.cz ​       |
-|Ing. Róbert Medgyesy ​       |asistent pedagoga ​      ​|robert.medgyesy@zsnovomestska.cz ​    ​| ​                      ​+|Ing. Róbert Medgyesy ​       |asistent pedagoga ​      ​|robert.medgyesy@zsnovomestska.cz ​    ​| ​ 
 +|Kateřina Šlahorová ​         |asistent pedagoga 5. B  |katerina.slahorova@zsnovomestska.cz ​ |                      ​
 |Zuzana Křížová ​             |asistent pedagoga 3. A  |zuzana.krizova@zsnovomestska.cz ​     | |Zuzana Křížová ​             |asistent pedagoga 3. A  |zuzana.krizova@zsnovomestska.cz ​     |
 |Martina Mazurová ​           |asistent pedagoga 3. B  |martina.mazurova@zsnovomestska.cz ​   | |Martina Mazurová ​           |asistent pedagoga 3. B  |martina.mazurova@zsnovomestska.cz ​   |
Řádek 61: Řádek 64:
 |Mgr. Kristýna Entová ​       |asistent pedagoga 2. A  |kristyna.entova@zsnovomestska.cz ​    | |Mgr. Kristýna Entová ​       |asistent pedagoga 2. A  |kristyna.entova@zsnovomestska.cz ​    |
  
- +===== Konzultační hodiny =====
  
 +|Mgr. Zuzana Konečná ​     |Středa ​ |14:​00-15:​00 ​  |
 +|Mgr. Leona Petrová ​      | Čtvrtek ​   |13:​00-14:​00 ​    |
 +|Mgr. Hana Kramaříková ​   |Úterý ​  ​|13:​15-14:​00 ​  |
 +|Mgr. Libuše Kouřilová ​   |Středa ​ |10:​00-10:​45 ​  |
 +|Mgr. Lucie Šestáková ​    ​|Čtvrtek |13:​00-14:​00 ​  |
 +|Mgr. Eva Vojtová ​        ​|Pondělí |14:​00-15:​00 ​  ​| ​
 +|Mgr. Marta Bubláková ​    ​|Úterý ​  ​|13:​00-14:​00 ​  |
 +|Mgr. Ingrid Stejskalová ​ |Úterý ​  ​|13:​00-14:​00 ​  |
 +|Mgr. Sabina Kocourková ​  ​|Čtvrtek |9:​00-9:​45 ​   |                                                                                                       
 +|Mgr. Eva Kulichová ​      ​|Pondělí |14:​00-15:​00 ​  ​|Čtvrtek |7:​00-8:​00| ​                                                                                                                                                                                 ​
 +|Mgr. Slavomíra Svobodová |Pondělí |10:​00-10:​45 ​  |
 +|Mgr. Markéta Kučerová ​   |Úterý ​  ​|13:​15-14:​00 ​  |
 +|Mgr. Renata Burdová ​     |Úterý ​  ​|10:​00-10:​45 ​  ​|  ​
 +|Mgr. Zuzana Břenková ​    ​|Pondělí |13:​30-14:​30 ​  ​| ​                             ​
 +|Mgr. Kateřina Králová ​   |Úterý ​  ​|10:​00-10:​45 ​  ​| ​                         ​
 +|Mgr. Hana Ingrová ​        ​|Pondělí |10:​00-10:​45 ​  ​| ​
 +|Mgr. Hana Slavíčková ​     |Čtvrtek |9:​00-9:​45 ​  |
 +|Mgr. Jiří Plšek ​          ​|Středa ​ |10:​55-11:​40 ​  |
 +|Mgr. Michaela Stará ​      ​|Pondělí |10:​55-11:​40 ​  |
 +|Mgr. Jana Červená ​        ​|Pondělí |12:​45-13:​30 ​  |
 +|Mgr. Martina Ondráčková ​  ​|Pondělí |8:​55-9:​40 ​   |
 +|Mgr. Miroslava Koncetová ​ |Pondělí |10:​00-10:​45 ​   |